Arsu Ofis, uzun yıllar içinde; yurtiçinde ve yurtdışında kazandığı başarılar ile sektörün dikkat çeken firmalarından biri haline gelmiştir.

1976 yılında Yusuf SUNAR tarafından “Arsun Mobilya” adı ile kurulan firmamız, bugün ikinci kuşak tarafından yönetilen 1998 yılında “Arsu Ofis Mobilyaları” adını almıştır. “Kaliteli, ekonomik ve yenilikçi yaklaşımla, İç Anadolu Bölgesinin lider ofis/büro mobilya markası olma” vizyonu ile yoluna devam eden Arsu Ofis, son teknoloji üretim bantları, işinde uzman çalışanları ve güçlü satış ağı ile sektöründe lider firmalar arasındadır.


VİZYON

Ar-Ge çalışmalarımızla, sürekli gelişen ürün yelpazemizle müşteri talep ve ihtiyaçlarına cevap vererek uluslararası alana kendini taşıyan sektörün öncülerinden olmaktadır. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

MİSYON

Misyonumuz, mükemmelliği hedefleyerek, endüstriyel tasarımlara önem verip, profesyonel çözüm ortağı anlayışıyla yaşam alanlarını tasarlamaktır. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

DEĞERLERİMİZ

• Fikir alışverişine açık olmamız.
• Tecrübelerimizi paylaşmamız.
• Fark yaratmamız.
• İnsana verdiğimiz yüksek değer.
• Yüksek teknolojili makinalarımız.
• Gelişmiş üretim parkurumuz.
• İlk ürün ile son ürünü aynı kalitede üretmemiz.
• Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamamız.

00+

Ürün Teslimi

00+

Proje Teslimi

00+

Tasarım Ürün

00+

Ülkeye İhracat

Mobilya imalat sektöründe faaliyet gösteren girişimci firmalara yeni pazar olanakları yaratmak portalımızın temel misyonudur.

” Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Arsu Büro & Ofis ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerlerden olmayı süreklilik kabul etmektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır. Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla mobilya sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Arsu Büro & Ofis, yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmişti. ”